×

161 Akhmat Grozny - CSKA Moskova İddaa Maç Tahmini

user Admin

CSKA’nın bu sezon yaptığı devrimle bir anda ligin en genç takıma dönüşmesi büyük sürpriz ve geçiş dönemi itibariyle sorunları beraberinde getireceği düşünülüyordu ama Goncharenko, özellikle 3-5-2 ve 3-1-4-2, 3-4-1-2 gibi esnek sistemler sayesinde çözümler buldu. Yalnız ön alan presini iyi uyguladıkları ve ikinci bölgeden, üçüncü bölgeye toplu geçişleri hızlı yapmaları genelde onlara sonuç verdi. Çeçenistan’da durumların değişebileceğini düşünüyorum.

Soğuk hava, rakibin yapısı ve yeni eksikler buna itecektir. Chalov’un her ne kadar Zenit’e gol atsa bile pozisyon hazırlama işinde en büyük güvenceleri Sigurdsson ve Akhmetov’un aynı anda olmaması handikap. Rakiplerin Vlasic’e daha fazla adam adama savunma yapmaları ve 5’li orta sahanın kenarlarını hem bek hem kanatların yardımlaşmasıyla önlem alabildiğini birçok takım gösterdi.

Akhmat’ın inatçı yapısı, fizikli ve uzun bir takım oluşu, Zenit maçında penaltı golüyle kaybederken; orta saha presini çok iyi yapışıyla puana çok yaklaşmıştı. İlk yarıda CSKA’ya zorluk çıkartırlar. Devrede beraberlik denenir.

bahis