×

531 Anderlecht - Gent İddaa Maç Tahmini

user Admin

Bu sezon güçlü bir kadro kurmalarına rağmen istediği sonuçları almakta zorlanan Anderlecht büyük bir hayal kırıklığı yaşatıyor. Özellikle lider Genk’le 7 puanlık farkı kapatmaya çalışan ev sahibi ekip son 2 maçta galibiyete hasret kalmıştı.

Fakat geçen hafta konuk olduğu güçsüz rakibi Beveren karşısında savunmada hatalar yapmasına rağmen mücadeleyi 2-1 kazanmasını bildi. Ayrıca Uefa Avrupa Liginde temsilcimiz Fenerbahçe’yle grup maçına çıkan ev sahibi ekip İstanbul’da mücadeleyi 2-0 kaybetti.

Bu aldığı mağlubiyetle grupta çıkma şansını zorlaştıran ev sahibi ekip taraftarı önünde moral bozukluğu içinde bir maça çıkmalarını bekliyorum. Takıma baktığımızda sakatlıkları bulunan Lawrence, Morioka ve Cobbaut kadroda yer almıyor.

Gent ise ligde son oynadığı Kortrijk karşısında adeta patlama yaparcasına mücadeleyi 3-1 kazanmasını bilip ligde üst sıralardaki hedeflerinden kopmadı. Takım olarak hücuma yönelik bir performans ortaya koyan konuk ekip ileri uçta skor üretmekte zorlanmazken savunmada verdikleri açıklar yüzünden golü kalesinde kolayca görüyorlar.

Mutlaka bu karşılaşmada yorgun olan rakibi karşısında maça baskılı bir oyunla başlamalarını bekliyorum. Takıma baktığımızda ise sakatlıkları bulunan Yaremchuk, Odjidja-Ofoe ve Kvilitala kadroda yer almıyor.

Bu karşılaşmada iki ekipte kazanmak adına maça tempolu bir girişle karşılıklı goller bulup mücadeleyi 2.5 Gol Üstüne taşırlar.

bahis