×

626 Atlanta Utd - New York City İddaa Maç Tahmini

user Admin

ABD MLS Ligi Doğu Konferansında Çeyrek Final ilk maçında konuk olduğu New York City karşısında Eric Remedi’nin attığı golle maçı 1-0 kazanan Atlanta taraftarının önünde avantajlı olduğu bir maça çıkıyor. Özellikle bu sezon başarılı bir çıkış yakalayan ev sahibi ekip ileri uçta bulunan tecrübeli ve golcü ekibiyle skor üretip önemli galibiyetler aldı.

Taraftarı önünde turu geçmek adına mutlaka hızlı bir girişle oyunun kontrolünü eline almalarını bekliyorum. Takıma baktığımızda ise sakatlıkları olan Sal Zizzo, Mikey Ambrose, Brandon Vazquez, Andrew Carleton ve Chris McCann kadroda yer almıyor.

New York City ilk maçta kötü bir futbol sergileyip rakip kalede pozisyon üretemeden maçı 1-0 kaybetti Takım olarak aslında rakibine oranla daha kaliteli bir ekibe sahip olan konuk ekibe baktığımızda David Villa, Moralez, Herrera ve Matarrita gibi gol yolarında etkili isimleri bulunuyor.

Mutlaka turu geçmek için büyük bir sürpriz yapmalarını bekliyorum. Oyun yapıları itibariyle ofansif bir futbol sergileyen ve skor üretmekte zorlanmayan konuk ekip rakibini bunaltıcı bir futbol ortaya koyacaklardır.

Takımda bu karşılaşmada öncesi sakatlığı bulunan Cedric Hountondji, dışında eksik ve cezalı oyuncu bulunmuyor.

Bu karşılaşmada iki ekipte turu geçmek adına açık ve baskılı futboluyla karşılıklı goller bulup maçı 2.5 Gol Üstüne taşırlar.

bahis