×

115 Crystal Palace - Burnley İddaa Maç Tahmini

user Admin

3’ü deplasmanda olmakla beraber Crystal Palace son 5 maçını sırasıyla; Everton, Arsenal, Chelsea, Tottemham ve Manchester United ile oynadı. Bu maçlarda Arsenal ile Manchester United karşısında sahadan puanla ayrıldı. İlk 7 sıra içerisinde yer alan takımlarla oynadığı zorlu fikstürü geride bıraktılar. Bugün deplasmanda çıktığı 7 maçında ligin yeni takımı Cardiff City dışında kimseyi mağlup edemeyen Burnley ile oynayacaklar. Zorlu fikstürü geride bırakan Crystal Palace’ın, saha ve seyircisi önünde galip gelerek 8 maçlık galibiyet hasretine son vermesini bekliyorum.

Crystal Palace oranlarda net favori gösterildi. Ama Manchester United'dan deplasmanda puan alsa da bu takıma evinde güvenmek her zaman risk. Kapalı savunmaları iç sahada açmakta zorlanabiliyorlar.

Crystal Palace geçen sezona da çok kötü başlamış ama sonrasında toparlanmıştı. Sezon sonundaki olumlu hava bu sezonun başına da yansıdı ve iyi sonuçlar aldılar ancak son haftalarda yeniden formsuz durumdalar. Evlerinde sadece 2 puan alabildiler ve son 8 maçta da kazanamıyorlar. Daha önce de anlattığım gibi Zaha olmadığında Palace'ın gücü neredeyse yarı yarıya azalıyor. Bu 8 maçın bazılarında Zaha yoktu ve gol yollarında çok etkisiz kaldılar. Zaha, Burnley gibi kapanan takımlardan ziyade boş alan bulabileceği maçları daha çok seven bir isim. Palace'a verilen orandan oynamay değmez. Burnley puan için gelecek ve ilk yarıda çok açılmazlarsa devrede istediklerini alabilirler. 

bahis