×
rivalo

507 Derby County - Stoke City İddaa Maç Tahmini

user Messi

İki takım için de ilginç bir mücadele olcak. Frank Lampard da devre arasında birkaç takviye yaptı ama sakatların da etkisiyle ciddi bir düşüş içindeler. Mount, Lawrence ve Wilson'lı ofansif orta saha bölgesi uzun zamandır bir arada oynayamadı. Derby böyle giderse play-off'ları kaçırabilir. Stoke çok kötü bir sezon geçiriyor ve onlar da kazanmak isteyecekler. İki takımın da kazanmak için oynaması maçı keyifli hale getirecektir ama oyun anlamında iki formsuz takımı da birbirinden ayırmak pek kolay değil.

Derby peş peşe üç yenilginin ardından son iki hafta dört puan toplayarak yeniden play-off potasına girmeyi başardı. Sezon başından bu yana istikrarsiz performans göstermelerine rağmen iddialarını bir şekilde koruyorlar. Stoke ise Nathan Jones'un göreve gelmesinden sonra yavaş yavaş direnç kazanmaya başladı ancak halen daha gol yollarında çok zorlanıyorlar.

Son beş haftayı yenilgisiz kapamalarını savunmadaki başarılarına borçlular. Hücumda halen düzeltmeleri gereken şeyler var. Konuk ekip bu sezon deplasmanda aldığı beraberliklerle dikkat çekiyor. Son yedi haftada bir kez kazanabilmiş Derby'e karşı da direnç göstereceklerdir. Öncelikle 2,5 altı skor bekliyorum. Beraberlik de sürpriz kuponlarda değerlendirilmeli.

 

rivalo
bahis