×
rivalo

134 Göztepe - Kasımpaşa İddaa Maç Tahmini

user Poyraz

Düşme potasının içine giren Göztepe, Tamer Tuna yönetimindeki ilk maçında Konya'dan 1 puanla döndü. Kasımpaşa ise kötü gidişi 2-0'dan geri gelip 2-2 berabere kaldığı Trabzon maçıyla sonlandırsa da güven vermiyor. İki takım arasında Süper Lig'de oynanan üç karşılaşmayı da Kasımpaşa kazandı. Bu kez başaramayabilirler ama gol bulacaklardır. En az 3 gol üretilir.?

Tamer Tuna ile çıktığı ilk maçta Konya’dan 1-1 berabere ayrılan Göztepe, ligin alt sıralarından kurtulmanın derdinde. Konya’dan alınan 1 puanda Beto’nun payı büyük. Kasımpaşa ise Trabzonspor ile 2-2 berabere kalarak ligin ikinci yarısında ilk kez puanla tanıştı. Hala oyun olarak yeterli seviyede değiller. Puana ihtiyacı olan Göztepe seyircisinin de desteğiyle bir adım önde.

Kasımpaşa Trabzonspor karşısında geri dönüş yaparak biraz olsun moral kazandı. Futbolcuların da kaybolan güvenlerinin yerine geldiğini düşünüyorum. Zaten potansiyeli olan bir takım. Göztepe deplasmanında da hızlı oyunla skora katkı yaparlar. Göztepe de kazanmak zorunda. Santrası bol bir maç izleyebiliriz. ?

rivalo
bahis