×

633 Helsingor - Viborg İddaa Maç Tahmini

user Admin

Danimarka 2 Ligi 17 haftasında kapanış mücadelesinde helsingör kendi sahasında ve seyircisi önünde konuk edecek.

Ligin 1. Si ve sonuncusu için gayet dişli bir mücadele olacak helsingor her ne kadar sonuncu da olsa maçı bırakmayacak ve en azından gol veya goller bulacaktır.

Banko tercih olarak kg var supriz ve oran yükseltmek isteyenler için ise 2/X diye düşünüyorum.

Ligde sonuncuyla lideri karşı karşıya getiren bu İlginç mücadelede Tabii ki misafir takım maçın favorisi. Ev sahibi takım ligde oynadığı 16 maç sonunda 3 galibiyet 7 beraberlik ve 6 yenilgi alırken topladığı 16 puanla son sırada yer alıyor ve eksik maçını kazanması durumunda ise 2 sıra yukarıya çıkacaklar bunun için kazanmak zorunda olduklarını düşünüyorlar ve puanlar alarak üst sıralara tırmanmak istiyorlar ama rakipleri de zirvenin sahibi olan viborg.

Konuk takım bir maçı eksik olmasına rağmen 8 galibiyet 5 beraberlik ve 3 yenilgi ile topladığı 29 puanla Lider durumda bulunuyor bu maçında kazanması durumunda en yakın takipçisiyle olan farkını 5'e çıkartacaklar.

Hesabı takım son 2 maçından beraberlikle ayrılırken konuk takım uzun süren galibiyet serisinin ardından son iki maçını kaybetti onun düşüklüğü yaşıyorlar iki takımda gol Yollarında sıkıntı çekmiyorlar maç Öncelikle üste gidecektir sonraki tercihim ise maç sonucu 2 olacak

Herkesde şimdiden bol şans.

bahis