×

499 Türkiye - İsveç İddaa Maç Tahmini

user Admin

A Milli Futbol Takımımız, Konya'da İsveç'i konuk ediyor. İsveç'i deplasmanda 2-0 geriden gelip 3-2 yenmeyi başarmıştık. Ancak o karşılaşmanın attığı gollerle yıldız ismi olan Emre Akbaba sakatlığından dolayı yok.

İsveç grupta oynadığı 2 maçta tek puanını Rusya deplasmanında golsüz beraberlikle almıştı. Yine aynı oyun anlayışında olacaklardır. Eksikler iki takım içinde problem. Dengeli bir maç bekliyorum.

UEFA Uluslar Ligi'nde zorlu bir gruptayız çünkü rakiplerimiz Dünya Kupası'nda çeyrek final oynayan iki ülke: Rusya ve İsveç. Bu maç bizim için önemli çünkü hala play-off şansımız bitmiş değil. Yeniden yapılanma süreci içinde olsak da bizim takım genç ve yetenekli ayaklara sahip.

İsveç ise fiziksel olarak daha güçlü, daha organize duruyorlar ama yetenek konusunda kısıtlılar. Biz İsveç'teki maçın ikinci yarısındaki gibi ayağa oynarsak, yerden oynarsak ve yeteneklerimizi ön plana çıkarırsak İsveç'i yenebileceğimizi ve hedeflerimize ulaşabileceğimizi düşünüyorum doğrusu.

Uluslar Ligi’nde 3 maç sonunda 3 puanla 2. sırada bulunuyoruz. İsveç karşısında kaybettiğimiz takdirde bir alt lige düşeceğiz. Berabere kalırsak kaderimiz İsveç – Rusya maçına kalacak. Milliler kazanıp rahatlamak isteyecektir. İsveç kazandığı takdirde bu ligde kalacak hatta gruptan çıkma şansını sürdürecek.

Savunmamız güven vermiyor. Konya’daki taraftarların milli maçlarda iyi bir atmosfer yarattığını hatırlatalım. Karşılıklı goller bekliyorum.

Tercihim 2-3 gol

bahis