×
Kod Tarih İy Ev Sahibi Deplesman
17333 22 Eylül 05:30:00 - Fresno FC MS Phoenix Rising
22 Eylül 05:30:00 - Thorns MS Dash
17332 22 Eylül 05:30:00 - Los Angeles MS Toronto
17331 22 Eylül 05:30:00 - Galaxy MS Montreal
17330 22 Eylül 05:00:00 - América MS Querétaro
22 Eylül 05:00:00 - Saprissa MS Guápiles
22 Eylül 05:00:00 - Cimarrones MS Mineros
22 Eylül 05:00:00 - Canterbury Utd MS Central
22 Eylül 05:00:00 - Reign MS Sky Blue
22 Eylül 04:30:00 - El Paso Loco MS Switchbacks
22 Eylül 04:15:00 - Isidro MS Águila
22 Eylül 04:15:00 - Honduras MS Vida
17733 22 Eylül 04:00:00 - América MS Bucaramanga
22 Eylül 04:00:00 - Weymouth MS Brittons Hill
22 Eylül 04:00:00 - Northern MS Capital
22 Eylül 04:00:00 - Sport Huancayo MS Universitario
22 Eylül 04:00:00 - Utah Royals MS Courage
17327 22 Eylül 03:30:00 - RGV FC Toros MS Real Monarchs
22 Eylül 03:30:00 - Chalatenango MS Jocoro
17325 22 Eylül 03:30:00 - Sporting KC MS Colorado
17326 22 Eylül 03:30:00 - Houston MS Orlando
17321 22 Eylül 03:00:00 - Pachuca MS Tijuana
22 Eylül 03:00:00 - Nashville MS Pittsburgh
22 Eylül 03:00:00 - Roughnecks MS Orange County
17324 22 Eylül 03:00:00 - Memphis 901 MS St. Louis
22 Eylül 03:00:00 - Caledonia MS Santa Rosa
22 Eylül 03:00:00 - Tarpeda MS BATE
22 Eylül 03:00:00 - Marina MS CAFESSA
22 Eylül 03:00:00 - Red Stars MS Spirit
17320 22 Eylül 03:00:00 - Santos MS Grêmio
17319 22 Eylül 02:30:00 - Tampa Bay MS Bethlehem
17316 22 Eylül 02:30:00 - Blooming MS San José
17318 22 Eylül 02:30:00 - New England MS Salt Lake
17317 22 Eylül 02:30:00 - Cincinnati MS Chicago
17738 22 Eylül 02:00:00 - Rionegro MS Once Caldas
22 Eylül 02:00:00 - Independence MS Swope Park
22 Eylül 02:00:00 - Louisville MS New York RB II
22 Eylül 02:00:00 - Plaza Amador MS Costa del Este
22 Eylül 02:00:00 - Independiente MS San Miguelito
22 Eylül 02:00:00 - Guaraní MS Olimpia
22 Eylül 02:00:00 - Def. Sporting MS Rampla Juniors
22 Eylül 02:00:00 - Barbados SA MS Blackspurs
17272 22 Eylül 02:00:00 - Tucumán MS Independiente
16465 22 Eylül 01:45:00 - Boys MS UTC Cajamarca
18342 22 Eylül 01:30:00 - Macará MS Delfin
17310 22 Eylül 01:00:00 - Monterrey MS Puebla
17311 22 Eylül 01:00:00 - Necaxa MS León
22 Eylül 01:00:00 - A San Luis MS Santos Laguna
17734 22 Eylül 01:00:00 - Medellín MS Millonarios
22 Eylül 01:00:00 - Los Andes MS Fénix
22 Eylül 01:00:00 - Cafetaleros MS Inter Playa
22 Eylül 01:00:00 - Pioneros MS Canamy
17309 22 Eylül 01:00:00 - Zacatepec MS Correcaminos
22 Eylül 01:00:00 - Juventus MS Ocotal
14529 22 Eylül 01:00:00 - Cuiabá MS Oeste
14528 22 Eylül 01:00:00 - Coritiba MS CRB
17299 22 Eylül 01:00:00 - Corinthians MS Bahia
17736 22 Eylül 00:00:00 - Patriotas MS Huila
22 Eylül 00:00:00 - Municipal MS Siquinalá
17305 22 Eylül 00:00:00 - Whitecaps MS Columbus
22 Eylül 00:00:00 - Ciervos MS San Pedro
17266 21 Eylül 23:45:00 - San Lorenzo MS Boca Juniors
21 Eylül 23:30:00 - Dep. Santaní MS Libertad
18343 21 Eylül 23:15:00 - América MS Emelec
21 Eylül 23:00:00 - Titanes MS ULA
21 Eylül 23:00:00 - LALA MS Zamora
21 Eylül 23:00:00 - Portuguesa MS Táchira
21 Eylül 23:00:00 - Carabobo MS Aragua
21 Eylül 23:00:00 - Estudiantes MS Puerto Cabello
17308 21 Eylül 23:00:00 - Cruzeiro MS Flamengo
10242 21 Eylül 22:30:00 - Moreirense MS Benfica
21 Eylül 22:30:00 - Edmonton MS York9
14530 21 Eylül 22:30:00 - RB Bragantino MS Londrina
21 Eylül 22:30:00 - UCV MS Angostura
17297 21 Eylül 22:30:00 - Atlanta United MS Earthquakes
17732 21 Eylül 22:00:00 - Pasto MS Atl. Nacional
21 Eylül 22:00:00 - Atlético MG MS Cruzeiro U20
14181 21 Eylül 22:00:00 - Granada MS Barcelona
21 Eylül 22:00:00 - Víkingur MS HB
21 Eylül 22:00:00 - Always Ready MS The Strongest
21 Eylül 22:00:00 - Juventud MS Peñarol
17289 21 Eylül 21:45:00 - Wexford MS Cabinteely
21 Eylül 21:45:00 - Shelbourne MS Limerick
21 Eylül 21:45:00 - Cobh MS Longford
21 Eylül 21:45:00 - Bray MS Drogheda
17288 21 Eylül 21:45:00 - Athlone MS Galway
17279 21 Eylül 21:45:00 - Vitesse MS F. Sittard
17291 21 Eylül 21:45:00 - Modena MS FeralpiSalò
17511 21 Eylül 21:45:00 - Cesena MS Piacenza
8183 21 Eylül 21:45:00 - Milan MS Inter
17290 21 Eylül 21:45:00 - Pistoiese MS Como
21 Eylül 21:30:00 - Atlanta MS Guillermo Br
17116 21 Eylül 21:30:00 - Genk MS Oostende
21 Eylül 21:30:00 - All Boys MS Rafaela
21 Eylül 21:30:00 - Almagro MS Chacarita
21 Eylül 21:30:00 - Villa Dálmine MS Riestra
21 Eylül 21:30:00 - Flandria MS Almirante Br
17413 21 Eylül 21:30:00 - Albacete MS Málaga
21 Eylül 21:30:00 - Cañuelas MS Español
21 Eylül 21:30:00 - Las Palmas MS Maspalomas
17081 21 Eylül 21:30:00 - Westerlo MS Saint-Gilloise
21 Eylül 21:30:00 - Avaí B MS Brusque
17265 21 Eylül 21:30:00 - Def y Justicia MS Huracán
21 Eylül 21:45:00 - Cezayir MS Fas
21 Eylül 21:15:00 - Unión Comercio MS Acad. Cantolao
21 Eylül 21:15:00 - Sliema MS Gudja Utd
17274 21 Eylül 21:15:00 - BV Wits MS Pirates
8920 21 Eylül 21:00:00 - Śląsk MS Zagłębie
21 Eylül 21:00:00 - Mačva MS Proleter
21 Eylül 21:00:00 - Vojvodina MS Voždovac
21 Eylül 21:00:00 - Juventus MS Santo André
21 Eylül 21:00:00 - Comercial MS Inter Limeira
21 Eylül 21:00:00 - Duque MS América
17114 21 Eylül 21:00:00 - WB MS Mouscron
17118 21 Eylül 21:00:00 - Antwerp MS Cercle Brugge
21 Eylül 21:00:00 - Sport Recife MS São Paulo U20
17415 21 Eylül 21:00:00 - Vallecano MS Almería
21 Eylül 21:00:00 - São Caetano MS Desp. Brasil
21 Eylül 21:00:00 - Rio Claro MS Linense
21 Eylül 21:00:00 - Daburiyya MS Garbiya
21 Eylül 21:00:00 - Flamengo MS Barramansense
21 Eylül 21:00:00 - XV Piracicaba MS Mirassol
21 Eylül 21:00:00 - Água Santa MS Nacional
4803 21 Eylül 21:00:00 - Nice MS Dijon
4637 21 Eylül 21:00:00 - Nîmes MS Toulouse
4479 21 Eylül 21:00:00 - Bordeaux MS Brest
4680 21 Eylül 21:00:00 - Metz MS Amiens
4743 21 Eylül 21:00:00 - Reims MS Monaco
21 Eylül 21:00:00 - Pyramids MS ENPPI
21 Eylül 21:00:00 - Geish MS Mokawloon
21 Eylül 21:00:00 - Novorizontino MS Corinthians
21 Eylül 21:00:00 - Balzan MS Valletta
21 Eylül 21:00:00 - WA Tlemcen MS ASM Oran
16309 21 Eylül 21:00:00 - Floridsdorfer MS Dornbirn
16863 21 Eylül 21:00:00 - Nieciecza MS Miedź
21 Eylül 21:00:00 - Coritiba MS Verê
16319 21 Eylül 20:45:00 - Shakhtyor MS Vitebsk
17254 21 Eylül 20:45:00 - Groningen MS Zwolle
17255 21 Eylül 20:45:00 - Willem II MS VVV Venlo
17256 21 Eylül 20:45:00 - Helmond MS TOP Oss
21 Eylül 20:30:00 - Željezničar MS Radnik
12064 21 Eylül 20:30:00 - Astra MS Dinamo Bükreş
21 Eylül 20:30:00 - M. Tel Aviv MS Maccabi Haifa
21 Eylül 20:30:00 - Kiryat Shmona MS Beitar
15955 21 Eylül 20:20:00 - Ittihad MS Hilal
15937 21 Eylül 20:20:00 - Fateh MS Ahli
16866 21 Eylül 20:10:00 - Sandecja MS Warta Poznań
10239 21 Eylül 20:00:00 - Belenenses MS Rio Ave
21 Eylül 20:00:00 - Levante II MS Llagostera
17153 21 Eylül 20:00:00 - St. Gallen MS Servette
17152 21 Eylül 20:00:00 - Neuchâtel MS Sion
21 Eylül 20:00:00 - Córdoba MS Badajoz
17603 21 Eylül 20:00:00 - Panaitolikos MS AEK
21 Eylül 20:00:00 - DEAC MS Csákvári
17150 21 Eylül 20:00:00 - Nitra MS Zemplín
17149 21 Eylül 20:00:00 - Žilina MS Pohronie
17148 21 Eylül 20:00:00 - Sereď MS Zlaté Moravce
21 Eylül 20:00:00 - Borac BB MS Široki Brijeg
17151 21 Eylül 20:00:00 - Aarau MS FC Schaffh
21 Eylül 20:00:00 - Pumas P. MS Yalmakan
21 Eylül 20:00:00 - Slavia Sofya MS Levski Sofya
17139 21 Eylül 20:00:00 - Budějovice MS Viktoria Plzeň
21 Eylül 20:00:00 - Bastia MS Drancy
21 Eylül 20:00:00 - AEL MS Doxa
21 Eylül 20:00:00 - Wanderers MS Valour
21 Eylül 20:00:00 - Ourense MS UD Ourense
17103 21 Eylül 20:00:00 - Polkowice MS Elana
17095 21 Eylül 20:00:00 - Olimpia MS Bytovia
21 Eylül 20:00:00 - Lorient II MS ESSG
16051 21 Eylül 20:00:00 - Fenerbahçe MS MKE Ankaragücü
17086 21 Eylül 20:00:00 - Varaždin MS Dinamo Zagreb
21 Eylül 20:00:00 - Pachuca MS Tijuana
21 Eylül 19:35:00 - Qadsia MS Arabi
17602 21 Eylül 19:30:00 - Asteras MS Atromitos
14196 21 Eylül 19:30:00 - Atl. Madrid MS Celta Vigo
21 Eylül 19:30:00 - UCAM MS Granada II
13736 21 Eylül 19:30:00 - Newcastle MS Brighton
17135 21 Eylül 19:30:00 - Sp. Rotterdam MS Waalwijk
21 Eylül 19:30:00 - Ravenna MS Imolese
21 Eylül 19:30:00 - Gobelins MS Briochin
21 Eylül 19:30:00 - Busaiteen MS Manama
21 Eylül 19:30:00 - Andratx MS Santa Catalina
21 Eylül 19:30:00 - Siero MS Ceares
14046 21 Eylül 19:30:00 - W. Bremen MS RB Leipzig
17134 21 Eylül 19:20:00 - Fylde MS Eastleigh
17263 21 Eylül 19:15:00 - Estudiantes MS Patronato
21 Eylül 19:05:00 - Temperley MS Est Caseros
21 Eylül 19:00:00 - Las Palmas III MS Tacoronte
16860 21 Eylül 19:00:00 - Chievo MS Pisa
21 Eylül 19:00:00 - K. Maraşspor MS Etimesgut Bld
21 Eylül 19:00:00 - Karabükspor MS Eyüpspor
21 Eylül 19:00:00 - Rad MS Radnik
21 Eylül 19:00:00 - Napredak MS Bačka Topola
21 Eylül 19:00:00 - Čukarički MS Mladost Lučani
21 Eylül 19:00:00 - Spartak MS Javor
17115 21 Eylül 19:00:00 - Charleroi MS Sint-Truiden
540 21 Eylül 19:00:00 - Tambov MS Rostov
539 21 Eylül 19:00:00 - Zenit MS Rubin Kazan
17128 21 Eylül 19:00:00 - Winterthur MS Wil
21 Eylül 19:00:00 - San Telmo MS Sacachispas
17414 21 Eylül 19:00:00 - Zaragoza MS Lugo
21 Eylül 19:00:00 - Aluminij MS Tabor
21 Eylül 19:00:00 - Langreo MS Getafe II
21 Eylül 19:00:00 - Diyarbekirspor MS Yeşilyurt Bld
16584 21 Eylül 19:00:00 - Adana Demir MS Bursaspor
17608 21 Eylül 19:00:00 - Brann MS Haugesund
21 Eylül 19:00:00 - Metalist 1925 MS Volyn
21 Eylül 19:00:00 - Mór MS Kozármisleny
21 Eylül 19:00:00 - Lens II MS Reims II
21 Eylül 19:00:00 - Kocaelispor MS Turgutluspor
21 Eylül 19:00:00 - Pamplona MS Mutilvera
21 Eylül 19:00:00 - Saguntino MS Atzeneta
21 Eylül 19:00:00 - Hamrun MS Sirens
21 Eylül 19:00:00 - Hibernians MS Senglea
17127 21 Eylül 19:00:00 - Göteborg MS Sirius
17123 21 Eylül 19:00:00 - Wakrah MS Al Duhail
21 Eylül 19:00:00 - Colomiers MS Blois
21 Eylül 19:00:00 - El Eulma MS Annaba
21 Eylül 19:00:00 - Béjaïa MS JSM Skikda
16982 21 Eylül 19:00:00 - Gurten MS Allerheiligen
21 Eylül 19:00:00 - Santfeliuenc MS L'Hospitalet
17136 21 Eylül 19:00:00 - Leobendorf MS Stripfing
17523 21 Eylül 19:00:00 - Juventus MS Verona
21 Eylül 19:00:00 - Cul. Leonesa MS Virgen Camino
17126 21 Eylül 19:00:00 - Mamelodi MS Maritzburg Utd
21 Eylül 19:00:00 - Sektzia MS Bnei Yehuda
21 Eylül 19:00:00 - Samsunspor MS Tarsus İY
21 Eylül 19:00:00 - Dreieich MS Steinbach
16865 21 Eylül 19:00:00 - Chojniczanka MS Radomiak
16868 21 Eylül 19:00:00 - Z Sosnowiec MS Jastrzębie
16363 21 Eylül 19:00:00 - Chrobry MS Odra
21 Eylül 19:00:00 - Monaco II MS Marignane Gig.
21 Eylül 19:00:00 - América U20 MS Querétaro
21 Eylül 18:45:00 - Səbail MS Qəbələ
21 Eylül 18:30:00 - Vera MS Güímar
8977 21 Eylül 18:30:00 - Lechia MS Kielce
21 Eylül 18:30:00 - UD Sámano MS Bezana
17584 21 Eylül 18:30:00 - Carpi MS Rimini
4737 21 Eylül 18:30:00 - Marsilya MS Montpellier
21 Eylül 18:30:00 - Gounah MS Ismaily
21 Eylül 18:15:00 - Ittifaq MS Faisaly
21 Eylül 18:00:00 - Villarreal II MS Barcelona II
17092 21 Eylül 18:00:00 - Králové MS Vyšehrad
21 Eylül 18:00:00 - Buzanada MS Tenisca
21 Eylül 18:00:00 - Lauterach MS Langenegg
17146 21 Eylül 18:00:00 - DAC MS Ružomberok
16317 21 Eylül 18:00:00 - Neman MS Dnyapro
21 Eylül 18:00:00 - TPS MS Myran
21 Eylül 18:00:00 - Madrid MS Espanyol
17109 21 Eylül 18:00:00 - Lausanne-Ouchy MS Chiasso
22660 21 Eylül 18:00:00 - HIFK MS SJK
16799 21 Eylül 18:00:00 - Chertanovo MS Shinnik
16796 21 Eylül 18:00:00 - Fakel MS Khimki
16802 21 Eylül 18:00:00 - Baltika MS Rotor
16794 21 Eylül 18:00:00 - Armavir MS Luch
21 Eylül 18:00:00 - MC Oujda MS FUS Rabat
21 Eylül 18:00:00 - Omonia MS Apollon
17079 21 Eylül 18:00:00 - Virton MS Beerschot
21 Eylül 18:00:00 - Lillestrøm MS Sandviken
21 Eylül 18:00:00 - Lech II MS Widzew
21 Eylül 18:00:00 - Andrézieux MS Montpellier II
17075 21 Eylül 18:00:00 - Swa. Tirol MS Rapid Wien
17076 21 Eylül 18:00:00 - Admira MS St. Pölten
17074 21 Eylül 18:00:00 - Mattersburg MS Sturm Graz
21 Eylül 18:00:00 - Fafe MS Guimaraes II
21 Eylül 18:00:00 - Salamanca II MS Cristo Atl
21 Eylül 18:00:00 - M Netanya MS H Kfar Saba
21 Eylül 18:00:00 - Viseu MS Farense
21 Eylül 18:00:00 - Nacional MS Penafiel
17620 21 Eylül 18:00:00 - Chaves MS Covilhã
21 Eylül 18:00:00 - Şanlıurfaspor MS Manisa FK
16867 21 Eylül 18:00:00 - Stal Mielec MS Bełchatów
21 Eylül 18:00:00 - Tunis MS Bizertin
21 Eylül 18:00:00 - Chebba MS ES Sahel
17089 21 Eylül 17:30:00 - Varnsdorf MS Pardubice
17093 21 Eylül 17:30:00 - Líšeň MS Prostějov
21 Eylül 17:30:00 - Osasuna II MS Real Unión
21 Eylül 17:30:00 - Solin MS Bijelo Brdo
21 Eylül 17:30:00 - Orijent MS Zmijavci
19142 21 Eylül 17:30:00 - Kitzbühel MS Telfs
21 Eylül 17:30:00 - Botev Vratsa MS Dunav
12079 21 Eylül 17:30:00 - Sepsi MS Hermannstadt
17145 21 Eylül 17:30:00 - Pribram MS Karviná
17140 21 Eylül 17:30:00 - Opava MS Slovan Liberec
17143 21 Eylül 17:30:00 - Slovácko MS Teplice
16117 21 Eylül 17:30:00 - Kayserispor MS Denizlispor
17083 21 Eylül 17:30:00 - Slaven MS Gorica
17598 21 Eylül 17:15:00 - Volos NFC MS OFI
17008 21 Eylül 17:00:00 - Jeddeloh MS HSC Hannover
21 Eylül 17:00:00 - Spartans MS Deveronvale
21 Eylül 17:00:00 - Nairn MS Clachnacuddin
21 Eylül 17:00:00 - Linlithgow MS Huntly
21 Eylül 17:00:00 - Gretna MS Hill Of Beath
21 Eylül 17:00:00 - Fraserburgh MS Bonnyrigg RA
21 Eylül 17:00:00 - Braves MS Rothes
17056 21 Eylül 17:00:00 - Dalkurd MS Öster
17057 21 Eylül 17:00:00 - Jönköpings S MS Norrby
14284 21 Eylül 17:00:00 - Levante MS Eibar
21 Eylül 17:00:00 - Hohenems MS DSV
21 Eylül 17:00:00 - Bregenz SW MS Wolfurt
21 Eylül 17:00:00 - Yate MS Walton Casuals
21 Eylül 17:00:00 - Inđija MS Radnički Niš
21 Eylül 17:00:00 - Leiknir R MS Fram
21 Eylül 17:00:00 - Keflavík MS Fjölnir
21 Eylül 17:00:00 - Grótta MS Haukar
21 Eylül 17:00:00 - Víkingur Ó MS Njardvík
21 Eylül 17:00:00 - Thróttur R MS Afturelding
21 Eylül 17:00:00 - Thór MS Magni
17292 21 Eylül 17:00:00 - Rende MS Teramo
21 Eylül 17:00:00 - Lancaster MS Spennymoor
21 Eylül 17:00:00 - Runcorn T MS Farsley
21 Eylül 17:00:00 - Belper MS Witton Albion
21 Eylül 17:00:00 - Kettering MS S Coldfield
21 Eylül 17:00:00 - Leamington MS Chasetown
21 Eylül 17:00:00 - Stamford MS Boston Utd
21 Eylül 17:00:00 - Alfreton MS King's Lynn
21 Eylül 17:00:00 - Guiseley MS Stockton
21 Eylül 17:00:00 - Gateshead MS Ramsbottom
21 Eylül 17:00:00 - Trafford MS Darlington
21 Eylül 17:00:00 - Utd Manchester MS Warrington
21 Eylül 17:00:00 - Stjarnan MS KR
21 Eylül 17:00:00 - 1874 Northwich MS Whitby
21 Eylül 17:00:00 - Colne MS Ossett Utd
21 Eylül 17:00:00 - Fylkir MS Breidablik
21 Eylül 17:00:00 - Ashton Utd MS Pontefract
21 Eylül 17:00:00 - Valur MS Keflavík
21 Eylül 17:00:00 - Bradford PA MS Morpeth
21 Eylül 17:00:00 - Curzon Ashton MS Blyth
21 Eylül 17:00:00 - Chester MS Altrincham
21 Eylül 17:00:00 - Southport MS Scarborough A
16878 21 Eylül 17:00:00 - Zorya MS Illychivets
18374 21 Eylül 17:00:00 - Walsall MS Scunthorpe
18363 21 Eylül 17:00:00 - Port Vale MS Mansfield
18371 21 Eylül 17:00:00 - Plymouth MS Cheltenham
18370 21 Eylül 17:00:00 - Oldham MS Morecambe
18373 21 Eylül 17:00:00 - Northampton MS Crawley
18365 21 Eylül 17:00:00 - Newport MS Exeter
18368 21 Eylül 17:00:00 - Grimsby MS Macclesfield
18366 21 Eylül 17:00:00 - Forest Green MS Stevenage
18372 21 Eylül 17:00:00 - Crewe MS Salford
18367 21 Eylül 17:00:00 - Colchester MS Leyton
18364 21 Eylül 17:00:00 - Cambridge Utd MS Swindon
18369 21 Eylül 17:00:00 - Bradford MS Carlisle
21 Eylül 17:00:00 - Larne MS Dungannon
17011 21 Eylül 17:00:00 - Glentoran MS Warrenpoint
17014 21 Eylül 17:00:00 - Glenavon MS Ballymena Utd
17012 21 Eylül 17:00:00 - Coleraine MS Crusaders
17013 21 Eylül 17:00:00 - Cliftonville MS Institute
21 Eylül 17:00:00 - Barcelona MS Atl. Madrid
16996 21 Eylül 17:00:00 - Wigan MS Charlton Ath
16990 21 Eylül 17:00:00 - Sheff Wed MS Fulham
16994 21 Eylül 17:00:00 - Reading MS Blackburn
16988 21 Eylül 17:00:00 - Not. Forest MS Barnsley
16987 21 Eylül 17:00:00 - Millwall MS QPR
16989 21 Eylül 17:00:00 - Luton MS Hull
16992 21 Eylül 17:00:00 - Cardiff MS Middlesbrough
16995 21 Eylül 17:00:00 - Bristol City MS Swansea
16993 21 Eylül 17:00:00 - Brentford MS Stoke
16991 21 Eylül 17:00:00 - Birmingham MS Preston
17411 21 Eylül 17:00:00 - Cádiz MS Deportivo
17002 21 Eylül 17:00:00 - Torquay MS Dag & Red
17004 21 Eylül 17:00:00 - Sutton Utd MS Chesterfield
17000 21 Eylül 17:00:00 - Solihull MS Yeovil
17005 21 Eylül 17:00:00 - Maidenhead Utd MS Harrogate
17003 21 Eylül 17:00:00 - Hartlepool MS Dover
17006 21 Eylül 17:00:00 - Halifax MS Barnet
16999 21 Eylül 17:00:00 - Ebbsfleet MS Barrow
16997 21 Eylül 17:00:00 - Chorley MS Woking
17007 21 Eylül 17:00:00 - Bromley MS Notts
17001 21 Eylül 17:00:00 - Boreham Wood MS Stockport
16998 21 Eylül 17:00:00 - Aldershot MS Wrexham
16801 21 Eylül 17:00:00 - Torpedo MS Tom'
16798 21 Eylül 17:00:00 - Chayka MS Krasnodar II
16800 21 Eylül 17:00:00 - Mordovia MS Tekstilshchik
21 Eylül 17:00:00 - St Ives MS Canvey Island
21 Eylül 17:00:00 - Hendon MS Deeping
21 Eylül 17:00:00 - Balham MS Royston
21 Eylül 17:00:00 - Coalville MS Stourbridge
21 Eylül 17:00:00 - Hednesford MS Barwell
21 Eylül 17:00:00 - Matlock MS Kidsgrove
21 Eylül 17:00:00 - Buxton MS Corby
21 Eylül 17:00:00 - Boston MS Leek
21 Eylül 17:00:00 - Rushall MS Gainsborough
21 Eylül 17:00:00 - Loughborough MS Tamworth
13203 21 Eylül 17:00:00 - Wycombe MS Portsmouth
13042 21 Eylül 17:00:00 - Tranmere MS Burton Albion
13103 21 Eylül 17:00:00 - Rotherham MS Shrewsbury
13104 21 Eylül 17:00:00 - MK Dons MS Southend
13072 21 Eylül 17:00:00 - Lincoln MS Oxford
13232 21 Eylül 17:00:00 - Gillingham MS Ipswich
13397 21 Eylül 17:00:00 - Fleetwood MS Rochdale
13038 21 Eylül 17:00:00 - Doncaster MS Peterborough
13128 21 Eylül 17:00:00 - Bolton MS Sunderland
13334 21 Eylül 17:00:00 - Accrington MS Blackpool
13410 21 Eylül 17:00:00 - Wimbledon MS Bristol Rovers
21 Eylül 17:00:00 - Blackfield MS Dorchester
21 Eylül 17:00:00 - Brackley MS Cinderford
21 Eylül 17:00:00 - Kidlington MS Gloucester
21 Eylül 17:00:00 - Oxford MS North Leigh
21 Eylül 17:00:00 - Supermarine MS Bath
21 Eylül 17:00:00 - Poole MS Hungerford
21 Eylül 17:00:00 - Tiverton MS Bristol Manor
21 Eylül 17:00:00 - Tavistock MS Highworth
21 Eylül 17:00:00 - Cirencester MS Chippenham
21 Eylül 17:00:00 - Havant&Waterl MS Taunton
21 Eylül 17:00:00 - East Thurrock MS Brightlingsea
17100 21 Eylül 17:00:00 - Legionovia MS Stal SW
21 Eylül 17:00:00 - Midland MS Merlo
17053 21 Eylül 17:00:00 - Stenhousemuir MS Brechin
17050 21 Eylül 17:00:00 - Queen's Park MS Cowdenbeath
17052 21 Eylül 17:00:00 - Elgin MS Cove Rangers
17051 21 Eylül 17:00:00 - Annan MS Stirling
17049 21 Eylül 17:00:00 - Albion MS Edinburgh City
17058 21 Eylül 17:00:00 - Torns MS Eskilsminne
17059 21 Eylül 17:00:00 - Assyriska Tura MS Utsikten
13684 21 Eylül 17:00:00 - Man City MS Watford
13662 21 Eylül 17:00:00 - Everton MS Sheff Utd
13466 21 Eylül 17:00:00 - Burnley MS Norwich
21 Eylül 17:00:00 - Rukh Vynnyky MS Obolon'
10028 21 Eylül 17:00:00 - Kajaani MS EIF
21 Eylül 17:00:00 - Cleethorpes MS Wisbech
21 Eylül 17:00:00 - Atherton MS Mickleover
17041 21 Eylül 17:00:00 - Partick MS Dunfermline
17039 21 Eylül 17:00:00 - Morton MS Dundee FC
17040 21 Eylül 17:00:00 - Inverness MS Queen South
17043 21 Eylül 17:00:00 - Dundee Utd MS Arbroath
17042 21 Eylül 17:00:00 - Alloa Athletic MS Ayr Utd
17024 21 Eylül 17:00:00 - Levanger MS Nardo
21 Eylül 17:00:00 - Horsham MS Dartford
21 Eylül 17:00:00 - Hartley MS Chichester
21 Eylül 17:00:00 - Moneyfields MS Whyteleafe
21 Eylül 17:00:00 - Maldon MS Wingate
21 Eylül 17:00:00 - Enfield Town MS Braintree
21 Eylül 17:00:00 - Barton MS Hitchin
21 Eylül 17:00:00 - Lowestoft MS Needham
21 Eylül 17:00:00 - Badshot MS Hayes&Yeading
21 Eylül 17:00:00 - Biggleswade MS Ware
21 Eylül 17:00:00 - Harrow MS Carshalton
21 Eylül 17:00:00 - Lewes MS Bowers&Pitsea
21 Eylül 17:00:00 - Hadley MS Ramsgate
21 Eylül 17:00:00 - T Mitcham Utd MS Dorking W
21 Eylül 17:00:00 - Billericay MS Basildon Utd
21 Eylül 17:00:00 - Flackwell MS Slough
21 Eylül 17:00:00 - Dulwich Hamlet MS Bognor Regis
21 Eylül 17:00:00 - Bishop's Stort MS Peterb. Sports
21 Eylül 17:00:00 - Potters Bar MS Hornchurch
21 Eylül 17:00:00 - Stalybridge MS Radcliffe
21 Eylül 17:00:00 - South Shields MS Basford Utd
21 Eylül 17:00:00 - Grantham MS Bamber Bridge
21 Eylül 17:00:00 - East Kilbride MS Berwick
17055 21 Eylül 17:00:00 - Kalmar MS Häcken
17054 21 Eylül 17:00:00 - Norrköping MS Örebro
14535 21 Eylül 17:00:00 - Guarani MS Paraná
17102 21 Eylül 17:00:00 - SKRA MS Znicz
17096 21 Eylül 17:00:00 - P Siedlce MS Stargard
21 Eylül 17:00:00 - Portland Utd MS Salisbury
21 Eylül 17:00:00 - Hereford MS Truro
21 Eylül 17:00:00 - Sholing MS Weymouth
21 Eylül 17:00:00 - Weston-super-M MS Merthyr
21 Eylül 17:00:00 - Chesham Utd MS Hampton Richm
21 Eylül 17:00:00 - Welling Utd MS Chipstead
21 Eylül 17:00:00 - Farnborough MS Wealdstone
21 Eylül 17:00:00 - Haringey B MS Staines
21 Eylül 17:00:00 - Kings MS Folkestone
21 Eylül 17:00:00 - St Albans MS Worthing
21 Eylül 17:00:00 - Marine MS Dunston
21 Eylül 17:00:00 - WAC II MS Wolfsberg
21 Eylül 17:00:00 - Ried II MS Kalsdorf
21 Eylül 17:00:00 - Maidstone Utd MS Cheshunt
21 Eylül 17:00:00 - Margate MS Concord
21 Eylül 17:00:00 - Tonbridge MS Eastbourne B.
21 Eylül 17:00:00 - Walthamstow MS Abbey Rangers
21 Eylül 17:00:00 - Corinthian MS Chelmsford
21 Eylül 17:00:00 - Beaconsfield MS Hempstead
21 Eylül 17:00:00 - Kidderminster MS Stafford
21 Eylül 17:00:00 - Halesowen MS Stratford
21 Eylül 17:00:00 - Telford Utd MS Nantwich
17035 21 Eylül 17:00:00 - St. Mirren MS Hamilton
17038 21 Eylül 17:00:00 - Motherwell MS Ross
17036 21 Eylül 17:00:00 - Livingston MS Aberdeen
21 Eylül 17:00:00 - Najma MS Hala
16980 21 Eylül 17:00:00 - Viktoria MS Wiener Neust
17044 21 Eylül 17:00:00 - Stranraer MS Falkirk
17046 21 Eylül 17:00:00 - Peterhead MS Clyde
17048 21 Eylül 17:00:00 - Forfar MS Montrose
17047 21 Eylül 17:00:00 - East Fife MS Dumbarton
17045 21 Eylül 17:00:00 - Airdrieonians MS Raith Rovers
17033 21 Eylül 17:00:00 - Fram MS Oppsal
17031 21 Eylül 17:00:00 - Bærum MS Elverum
17300 21 Eylül 17:00:00 - Botafogo MS São Paulo
17034 21 Eylül 16:50:00 - Rayyan MS Khor
13848 21 Eylül 16:30:00 - Leverkusen MS Union Berlin
13791 21 Eylül 16:30:00 - Bayern Münih MS Köln
16639 21 Eylül 16:30:00 - Osmanlıspor MS Altınordu
16731 21 Eylül 16:30:00 - Altay MS Keçiörengücü
21 Eylül 16:30:00 - Sumqayıt MS Sabah
21 Eylül 16:30:00 - Lyon MS PSG
16976 21 Eylül 16:30:00 - Penybont MS Airbus
16973 21 Eylül 16:30:00 - Carmarthen MS TNS
16974 21 Eylül 16:30:00 - Bala MS Cardiff MU
17099 21 Eylül 16:30:00 - Garbarnia MS Katowice
17615 21 Eylül 16:30:00 - Kongsvinger MS Ullensaker
21 Eylül 16:30:00 - ASU Poli MS Reşiţa
13987 21 Eylül 16:30:00 - Freiburg MS Augsburg
13879 21 Eylül 16:30:00 - Hertha BSC MS Paderborn
16857 21 Eylül 16:00:00 - Spezia MS Perugia
16859 21 Eylül 16:00:00 - Pescara MS Virtus
16852 21 Eylül 16:00:00 - Livorno MS Pordenone
16856 21 Eylül 16:00:00 - Juve Stabia MS Ascoli
16853 21 Eylül 16:00:00 - Empoli MS Cittadella
16858 21 Eylül 16:00:00 - Cremonese MS Crotone
16855 21 Eylül 16:00:00 - Benevento MS Cosenza
16409 21 Eylül 16:00:00 - Caen MS Lens
21 Eylül 16:00:00 - Kızılcabölük MS Sultanbeyli
21 Eylül 16:00:00 - Şile Yıldız MS Çankaya FK
21 Eylül 16:00:00 - Çatalcaspor MS Serik Bld
9039 21 Eylül 16:00:00 - ŁKS Łódź MS Arka Gdynia
21 Eylül 16:00:00 - Uşakspor MS Ankara Demir
21 Eylül 16:00:00 - E. Velimeşe MS Sivas Bld
21 Eylül 16:00:00 - Bandırmaspor MS Bayburt İÖİ
21 Eylül 16:00:00 - Tuzlaspor MS Sakaryaspor
21 Eylül 16:00:00 - BB Bodrumspor MS Vanspor FK
21 Eylül 16:00:00 - Unione MS MTK
21 Eylül 16:00:00 - Levadia MS Trans
21 Eylül 16:00:00 - Djurgården MS Göteborg
21 Eylül 16:00:00 - Slutsk MS Torpedo BelAZ
21 Eylül 16:00:00 - Santos MS Mirassol
16875 21 Eylül 16:00:00 - Karlstad MS Sylvia
16874 21 Eylül 16:00:00 - Nyköping MS Rynninge
16851 21 Eylül 16:00:00 - Skovshoved MS FA 2000
16797 21 Eylül 16:00:00 - Spartak M II MS Neftekhimik
21 Eylül 16:00:00 - HSE MS Vép
21 Eylül 16:00:00 - Andráshida MS Kecskeméti
21 Eylül 16:00:00 - Samut Sakhon MS Rayong
21 Eylül 16:00:00 - Nazilli Bld MS Yozgat 1959
21 Eylül 16:00:00 - Somaspor MS Muğlaspor
21 Eylül 16:00:00 - Karacabey Bld MS Nevşehir Bld
21 Eylül 16:00:00 - Bayrampaşaspor MS Batman Petrol
21 Eylül 16:00:00 - Darıca GB MS Gölcükspor
21 Eylül 16:00:00 - Berettyoujfalu MS Szajol
21 Eylül 16:00:00 - Soltvadkerti MS Kaposvári
21 Eylül 16:00:00 - Szentlőrinc MS Gyirmót
21 Eylül 16:00:00 - Hatvan MS Újpest
21 Eylül 16:00:00 - Hévíz MS MZSE
21 Eylül 16:00:00 - BSE MS Dorogi
21 Eylül 16:00:00 - Salgótarján MS Szolnoki
21 Eylül 16:00:00 - Körösladány MS Békéscsaba
21 Eylül 16:00:00 - Edelény MS Siófok
21 Eylül 16:00:00 - Velence MS Szeged 2011
21 Eylül 16:00:00 - Völgység MS Puskás
21 Eylül 16:00:00 - Sárvár MS Debrecen
21 Eylül 16:00:00 - Újfehértó MS Ajka
21 Eylül 16:00:00 - Kelen MS Vác
21 Eylül 16:00:00 - Dunaharaszti MS Honvéd
21 Eylül 16:00:00 - Hódmezővásrh. MS Budaörs
21 Eylül 16:00:00 - Putnok MS Paksi
21 Eylül 16:00:00 - Érdi MS DVTK
16873 21 Eylül 16:00:00 - Tvååker MS Åtvidaberg
21 Eylül 16:00:00 - Szegedi VSE MS Bicskei
21 Eylül 16:00:00 - Maglódi MS MVSC
21 Eylül 16:00:00 - Bogács MS III. Kerületi
21 Eylül 16:00:00 - Egerszalók MS Pécsi
21 Eylül 16:00:00 - Berkenye MS Ózdi
21 Eylül 16:00:00 - Ajka MS Balkanyi
21 Eylül 16:00:00 - Szekszárd MS Lipot
21 Eylül 16:00:00 - Kinizsi MS Dabas-Gyón
21 Eylül 16:00:00 - Balatoni MS Kecskeméti LC
21 Eylül 16:00:00 - Nagyecsed MS Nagybajomi
21 Eylül 16:00:00 - Pétervására MS Ménfőcsanak
21 Eylül 16:00:00 - Villány MS Tiszaújváros
21 Eylül 16:00:00 - Csornai MS Tatabánya
21 Eylül 16:00:00 - Sopron MS Kecskéd
21 Eylül 16:00:00 - Balatonlelle MS Dabas
21 Eylül 16:00:00 - Tamási MS Tihany
21 Eylül 16:00:00 - Nagykanizsai MS Veszprém
21 Eylül 16:00:00 - Ceglédi MS Pápai Perutz
21 Eylül 16:00:00 - Hevesi MS Füzesgyarmati
17585 21 Eylül 16:00:00 - Arzignano MS Südtirol
21 Eylül 16:00:00 - Anif MS SAK
21 Eylül 16:00:00 - Kuchl MS Seekirchen
21 Eylül 16:00:00 - Erokspor MS Derincespor
21 Eylül 16:00:00 - 1877 Alemdağ MS Kozan Spor
21 Eylül 16:00:00 - Jamshedpur MS Real Kashmir
21 Eylül 16:00:00 - Terengganu MS Darul Ta'zim
17520 21 Eylül 16:00:00 - Udinese MS Brescia
16870 21 Eylül 16:00:00 - Stellenbosch MS Leopards
16871 21 Eylül 16:00:00 - Polokwane MS SuperSport Utd
16872 21 Eylül 16:00:00 - Chippa Utd MS Bloemfontein
21 Eylül 16:00:00 - Sancaktepe FK MS Yeni Çorumspor
21 Eylül 16:00:00 - Sarıyer MS Afyonspor
17579 21 Eylül 16:00:00 - Pro Vercelli MS Gozzano
21 Eylül 15:30:00 - Erzin Spor MS Düzcespor
21 Eylül 15:30:00 - 68 Aksaray Bld MS Silivrispor
21 Eylül 15:30:00 - Kırşehir Bld MS Elazığspor
21 Eylül 15:30:00 - Niğde Anadolu MS Kastamonu 1966
21 Eylül 15:30:00 - Cibalia MS Hajduk II
21 Eylül 15:30:00 - Osmaniyespor MS Modafen
21 Eylül 15:30:00 - Altındağ Bld MS 1954 Kelkit
21 Eylül 15:30:00 - Kemerspor 2003 MS Ofspor
21 Eylül 15:30:00 - Erbaaspor MS Karşıyaka
21 Eylül 15:30:00 - 1922 Konyaspor MS Başkent Akd
21 Eylül 15:30:00 - Hacettepe MS Kırklarelispor
21 Eylül 15:30:00 - Z. Kömürspor MS İnegölspor
16304 21 Eylül 15:30:00 - Liefering MS Wacker
21 Eylül 15:00:00 - UJ Kraków MS Czarni S
21 Eylül 15:00:00 - Heide MS St. Pauli II
21 Eylül 15:00:00 - Yomraspor MS Yeni Orduspor
21 Eylül 15:00:00 - Hopaspor MS Tokatspor
21 Eylül 15:00:00 - 24 Erzincan MS Buca FK
21 Eylül 15:00:00 - Manisaspor MS Karaköprü Bld
21 Eylül 15:00:00 - Sanna MS Nam Dinh
21 Eylül 15:00:00 - NJS MS MP
11433 21 Eylül 15:00:00 - Viikingit MS Klubi-04
21 Eylül 15:00:00 - JäPS MS Reipas
16840 21 Eylül 15:00:00 - Aalen MS Balingen
21 Eylül 15:00:00 - Bahlingen MS FSV Frankfurt
21 Eylül 15:00:00 - Offenbach MS RW Koblenz
21 Eylül 15:00:00 - Elversberg MS Steinbach
21 Eylül 15:00:00 - Bayern Alzenau MS Hoffenheim II
21 Eylül 15:00:00 - Gießen MS Saarbrücken
21 Eylül 15:00:00 - Kauno Žalgiris MS Sūduva
16818 21 Eylül 15:00:00 - Hillerød MS HIK
16817 21 Eylül 15:00:00 - Frem MS Vanløse
1518 21 Eylül 15:00:00 - Viktoria Köln MS Braunschweig
1517 21 Eylül 15:00:00 - Hallescher FC MS Münster
1515 21 Eylül 15:00:00 - Unterhaching MS Großaspach
1514 21 Eylül 15:00:00 - Duisburg MS 1860 Münih
1513 21 Eylül 15:00:00 - Kaiserslautern MS Magdeburg
1510 21 Eylül 15:00:00 - Chemnitz MS Jena
22664 21 Eylül 15:00:00 - KPV MS RoPS
16795 21 Eylül 15:00:00 - Nizhny Novg. MS Avangard K
12090 21 Eylül 15:00:00 - Voluntari MS Academica
21 Eylül 15:00:00 - Rommen MS Sunndal
21 Eylül 15:00:00 - Pazarspor MS HEASK
21 Eylül 15:00:00 - Smolevichy MS Volna
21 Eylül 15:00:00 - Chikhura MS Dinamo Tiflis
10029 21 Eylül 15:00:00 - MuSa MS Oulu
10027 21 Eylül 15:00:00 - MYPA MS KTP
10026 21 Eylül 15:00:00 - Jaro MS TPV
16788 21 Eylül 15:00:00 - Taraz MS Atyrau
21 Eylül 15:00:00 - Znicz BP MS Polonia
21 Eylül 15:00:00 - Fatsa Bld MS Tepecikspor
21 Eylül 15:00:00 - Elazığ Bld FK MS Fethiyespor
21 Eylül 15:00:00 - Ağrı 1970 MS Cizrespor
17023 21 Eylül 15:00:00 - Vidar MS Kvik
16825 21 Eylül 15:00:00 - Rain / Lech MS Illertissen
16829 21 Eylül 15:00:00 - Schweinfurt MS Augsburg II
16827 21 Eylül 15:00:00 - Heimstetten MS Buchbach
21 Eylül 15:00:00 - Schalding MS Memmingen
21 Eylül 15:00:00 - Aschaffenburg MS Garching
21 Eylül 15:00:00 - Eichstätt MS 1860 Rosenheim
21 Eylül 15:00:00 - Aubstadt MS Türkgücü-Atas.
16830 21 Eylül 15:00:00 - Fürth II MS Bayreuth
16836 21 Eylül 15:00:00 - Alemannia MS RW Oberhausen
16837 21 Eylül 15:00:00 - Haltern MS Wattenscheid
21 Eylül 15:00:00 - Dortmund II MS Rödinghausen
21 Eylül 15:00:00 - Homberg MS Köln II
16835 21 Eylül 15:00:00 - SF Lotte MS Lippstadt
21 Eylül 15:00:00 - Spartaks MS Liepāja
21 Eylül 15:00:00 - Desna U21 MS Shakhtar
28766 21 Eylül 15:00:00 - Kasımpaşa MS Antalyaspor
10042 21 Eylül 15:00:00 - Vaajakoski MS VIFK
21 Eylül 15:00:00 - VPS II MS KajHa
10062 21 Eylül 15:00:00 - SalPa MS GrIFK
10065 21 Eylül 15:00:00 - Tampere Utd MS EPS
21 Eylül 15:00:00 - P-Iirot MS KäPa
21 Eylül 15:00:00 - Gnistan MS Jazz
21 Eylül 15:00:00 - Espoo MS Ilves II
21 Eylül 15:00:00 - Gümüşhanespor MS Pendikspor
21 Eylül 15:00:00 - Hekimoğlu MS Amed Sportif
21 Eylül 15:00:00 - Leningradets MS Zvezda
16821 21 Eylül 15:00:00 - Middelfart MS Brabrand
16820 21 Eylül 15:00:00 - Næsby MS Thisted
21 Eylül 15:00:00 - Brežice MS Krško
21 Eylül 15:00:00 - Halsen MS Lokomotiv
21 Eylül 15:00:00 - Grei MS Ready
21 Eylül 15:00:00 - Frigg MS Drøbak/Frogn
16809 21 Eylül 14:35:00 - Hebei CFFC MS Tianjin Teda
16810 21 Eylül 14:35:00 - Shandong MS Shenhua
21 Eylül 14:30:00 - Nei Mongol MS Meizhou Hakka
21 Eylül 14:30:00 - Viera MS La Cuadra
16815 21 Eylül 14:30:00 - Varberg MS Syrianska
21 Eylül 14:30:00 - Irlam MS York
16812 21 Eylül 14:30:00 - Leeds MS Derby
21 Eylül 14:30:00 - Sokol MS Khimki II
17475 21 Eylül 14:30:00 - Chemie L. MS Hertha II
21 Eylül 14:30:00 - Bischofswerda MS Lichtenberg
17478 21 Eylül 14:30:00 - Viktoria B MS Rathenow
13554 21 Eylül 14:30:00 - Leicester MS Tottenham
16814 21 Eylül 14:30:00 - Falkenberg MS Östersunds
21 Eylül 14:30:00 - Greentown MS BSU
16811 21 Eylül 14:30:00 - VSK Århus MS Sydvest
21 Eylül 14:00:00 - Sukhothai MS Muang Thong
14389 21 Eylül 14:00:00 - Villarreal MS Valladolid
21 Eylül 14:00:00 - Hoffenheim U19 MS Freiburg U19
16876 21 Eylül 14:00:00 - Lviv MS Olimpik
543 21 Eylül 14:00:00 - Akhmat MS Krylya
21 Eylül 14:00:00 - Mathare Utd MS Ulinzi
21 Eylül 14:00:00 - Inter MS Fiorentina
21 Eylül 14:00:00 - Hetman MS W Puławy
21 Eylül 14:00:00 - Ararat Moskva MS Metallurg Lp
21 Eylül 14:00:00 - Nordstrand MS Herd
21 Eylül 14:00:00 - Godset II MS Fjøra
21 Eylül 14:00:00 - Vestfossen MS Stord
16506 21 Eylül 14:00:00 - Ümraniyespor MS Boluspor
16808 21 Eylül 14:00:00 - Lindome MS Ljungskile
21 Eylül 14:00:00 - Nacional MS Porto
21 Eylül 14:00:00 - Turbine MS Wolfsburg
21 Eylül 14:00:00 - Pisa MS Cosenza
21 Eylül 14:00:00 - Jelgava MS Rīgas FS
21 Eylül 14:00:00 - Vorskla U21 MS Dynamo
21 Eylül 14:00:00 - Kolos Kovalivk MS Oleksandria
21 Eylül 14:00:00 - Nitra MS Bardejov
21 Eylül 14:00:00 - Wiesbaden MS Bielefeld
1076 21 Eylül 14:00:00 - Sandhausen MS Bochum
1071 21 Eylül 14:00:00 - Nürnberg MS Karlsruhe
1070 21 Eylül 14:00:00 - Stuttgart MS Greuther Fürth
21 Eylül 14:00:00 - Znamya MS Torpedo Vl
21 Eylül 13:30:00 - Sturm MS Wacker
21 Eylül 13:00:00 - Wrocław MS Mitech
21 Eylül 13:00:00 - Bydgoszcz MS Katowice
21 Eylül 13:00:00 - Orenburg U20 MS Lokomotiv
21 Eylül 13:00:00 - Lamia MS Panionios
21 Eylül 13:00:00 - Karlsruher U19 MS Stuttgart U19
21 Eylül 13:00:00 - Kalju MS Tallinna Kalev
21 Eylül 13:00:00 - Paide MS Tulevik
23947 21 Eylül 13:00:00 - Honka MS HJK
21 Eylül 13:00:00 - Suwon MS Daejeon
21 Eylül 13:00:00 - Riteriai MS Žalgiris
21 Eylül 13:00:00 - Jutrzenka MS Motor Lublin
21 Eylül 13:00:00 - Suwon MS Sangju
21 Eylül 13:00:00 - Coruxo MS Ibiza
16780 21 Eylül 13:00:00 - Ryūkyū MS Montedio
21 Eylül 13:00:00 - Zweigen MS Renofa
21 Eylül 13:00:00 - H. Kiel U19 MS Hamburg U19
21 Eylül 13:00:00 - Benfica U23 MS Académica
21 Eylül 13:00:00 - Portimonense MS Maritimo U23
17617 21 Eylül 13:00:00 - UD Oliveirense MS Porto II
16805 21 Eylül 13:00:00 - Vejgaard MS Aarhus Fremad
21 Eylül 13:00:00 - Budějovice MS Zbrojovka
21 Eylül 13:00:00 - Baník MS Meteor Praha
21 Eylül 12:45:00 - Eger MS MOL Vidi
21 Eylül 12:30:00 - Yuen Long MS Warriors
16782 21 Eylül 12:30:00 - Home Utd MS Geylang
21 Eylül 12:30:00 - Concordia MS Argeș
21 Eylül 12:30:00 - Tianshan MS Shenxin
21 Eylül 12:15:00 - Bangladesh MS Sri Lanka
21 Eylül 12:00:00 - Dinamo Moskva MS Sochi U20
21 Eylül 12:00:00 - Asteras MS Atromitos
21 Eylül 12:00:00 - Augsburg U19 MS Frankfurt U19
21 Eylül 12:00:00 - Musashino City MS Sendai
21 Eylül 12:00:00 - W'pertaler U19 MS Köln U19
21 Eylül 12:00:00 - Düsseldorf U19 MS V. Köln U19
21 Eylül 12:00:00 - Bochum U19 MS M'gladbach U19
21 Eylül 12:00:00 - Shakhtar MS Desna
21 Eylül 12:00:00 - Bologna MS Napoli U19
21 Eylül 12:00:00 - Pordenone MS Milan
21 Eylül 12:00:00 - Nitra MS Poprad
21 Eylül 12:00:00 - Podbrezová MS Slovan
21 Eylül 12:00:00 - Ružomberok MS Trnava
21 Eylül 12:00:00 - DAC MS Trenčín
21 Eylül 12:00:00 - Žilina MS Dukla
16777 21 Eylül 12:00:00 - V-Varen MS Kyoto
16778 21 Eylül 12:00:00 - Ventforet MS Albirex
21 Eylül 12:00:00 - Chemnitzer U19 MS W. Bremen U19
21 Eylül 12:00:00 - Ilves MS RoPS
21 Eylül 12:00:00 - Pogoń II MS Rad. Stężyca
21 Eylül 12:00:00 - Salernitana MS Livorno
21 Eylül 12:00:00 - Olimp Khimki MS Zenit SPb II
21 Eylül 12:00:00 - Dugopolje MS Rijeka
21 Eylül 12:00:00 - Slovácko MS Boleslav
21 Eylül 11:30:00 - Zenit MS Rubin Kazan
21 Eylül 11:30:00 - Electricite MS Kirivong
21 Eylül 11:30:00 - H Tel Aviv MS HR Hasharon
21 Eylül 11:30:00 - Hapoel Hadera MS M Petah Tikva
21 Eylül 11:15:00 - Jablonec II MS Mladá II
17088 21 Eylül 11:15:00 - Třinec MS Žižkov
17094 21 Eylül 11:15:00 - Chrudim MS Vlašim
17090 21 Eylül 11:15:00 - Dukla MS Ústí
21 Eylül 11:15:00 - Motorlet MS Sparta II
21 Eylül 11:15:00 - Benešov MS Admira
21 Eylül 11:00:00 - Panaitolikos MS AEK
21 Eylül 11:00:00 - PAOK MS Aris
16769 21 Eylül 11:00:00 - Jeju Utd MS Seongnam
16768 21 Eylül 11:00:00 - Pohang MS Seoul
21 Eylül 11:00:00 - Lions MS Moreton Bay
21 Eylül 11:00:00 - Nof HaGalil MS M Haifa
21 Eylül 11:00:00 - Trapani MS Frosinone
21 Eylül 11:00:00 - Juv. Bükreş MS Metaloglobus
21 Eylül 11:00:00 - Pandurii MS UTA
21 Eylül 11:00:00 - Mioveni MS Dunărea C
21 Eylül 11:00:00 - Sportul Snagov MS Csikszereda
21 Eylül 11:00:00 - Orijent 1919 MS Istra
21 Eylül 11:00:00 - Dragovoljac MS Varaždin
21 Eylül 11:00:00 - Longfor MS Nantong Zhiyun
16767 21 Eylül 10:30:00 - Dalian Yifang MS Shenzhen
21 Eylül 10:30:00 - Shaanxi Chang. MS Zhicheng
21 Eylül 10:00:00 - Yokohama MS Elfen
16779 21 Eylül 10:00:00 - Avispa MS Fagiano
21 Eylül 09:00:00 - Toowong MS Albany Creek
21 Eylül 08:00:00 - Newcastle MS Sydney
21 Eylül 08:00:00 - Wolves MS Cb Olymp
21 Eylül 07:00:00 - Setagaya MS Yamato Sylphid
21 Eylül 07:00:00 - Mel Victory MS Perth Glory
21 Eylül 06:00:00 - Maitland MS Devonport City
16486 21 Eylül 05:30:00 - Portland II MS Tacoma Def.
16484 21 Eylül 05:30:00 - Galaxy MS San Antonio
16483 21 Eylül 05:00:00 - Atlas MS Toluca
16478 21 Eylül 05:00:00 - Morelia MS Guadalajara
21 Eylül 05:00:00 - Venados MS Alebrijes
16481 21 Eylül 04:30:00 - New Mexico Utd MS Reno
16468 21 Eylül 04:00:00 - César Vallejo MS Dep. Municipal
14531 21 Eylül 03:30:00 - Sport MS América MG
21 Eylül 03:15:00 - Universitario MS Guayaquil City
21 Eylül 03:10:00 - Ferro MS Nueva Chicago
17267 21 Eylül 03:10:00 - Argentinos MS Córdoba SdE
16479 21 Eylül 03:00:00 - Legion MS Indy Eleven
16477 21 Eylül 03:00:00 - Tampico MS Leones
17739 21 Eylül 02:30:00 - Dep. Tolima MS Equidad
11916 21 Eylül 02:30:00 - San Lorenzo MS Nacional
16474 21 Eylül 02:00:00 - Loros MS Atlante
16007 21 Eylül 02:00:00 - Dorados MS Cafetaleros
14536 21 Eylül 01:15:00 - Criciúma 0
Canlı
1 Atlético GO
17269 21 Eylül 01:00:00 - Unión 0
Canlı
0 R. Central
11895 21 Eylül 00:15:00 0 - 1 Capiatá 0
Canlı
1 River Plate
21 Eylül 00:00:00 0 - 2 CA Hidalgo 1
Canlı
2 Irapuato
Kod Tarih İy Ev Sahibi Deplesman
21 Eylül 18:30:00 - Carolo Basket MS Saint Amand
22 Eylül 03:00:00 - South East Melbourne Phoenix MS NZ Breakers
21 Eylül 23:30:00 - Esgueira MS Porto
21 Eylül 22:30:00 - Terceira MS CAB Madeira
20768 21 Eylül 22:00:00 - Real Madrid MS Fuenlabrada
21 Eylül 21:30:00 - Kangoeroes MS Liege
21 Eylül 21:30:00 - Leuven Bears MS Belfius Mons
21 Eylül 21:30:00 - Venezia MS Enel Brindisi
21 Eylül 21:00:00 - Monferrato MS Goyang Orions
10492 21 Eylül 21:00:00 - Cholet Basket MS Chorale Roanne
10536 21 Eylül 21:00:00 - Elan Chalon MS Nanterre
21 Eylül 21:00:00 - Tizona MS Ponferrada
21 Eylül 21:00:00 - L'Hospitalet MS Villarrobledo
21 Eylül 21:00:00 - ASVEL Lyon (K) MS ESBVA LM (K)
21 Eylül 20:30:00 - UDEA MS Navarra
21 Eylül 20:30:00 - Real Canoe NC MS Palencia
21 Eylül 20:30:00 - Academica MS Beira Mar
21 Eylül 20:00:00 - AngraBasket MS Lusitania
21 Eylül 19:30:00 - Bydgoszcz MS Sleza Wroclaw
10544 21 Eylül 19:30:00 - AS Monaco MS Gravelines
21 Eylül 19:30:00 - Rilski MS Chernomorets
20769 21 Eylül 19:30:00 - Barcelona MS Valencia BC
21 Eylül 19:30:00 - Zornotza MS Circulo Gijon
21 Eylül 19:30:00 - CB Granada MS Fundacion
21 Eylül 19:30:00 - Pardinyas MS Barcelona II
21 Eylül 19:00:00 - Panathinaikos MS M.Tel Aviv
21 Eylül 19:00:00 - Anadolu Efes MS ALBA Berlin
21 Eylül 19:00:00 - Marbella MS Iraurgi
21 Eylül 19:00:00 - Lucenec MS Spisska
21 Eylül 19:00:00 - Oliveirense MS Bahia San Agustin
21 Eylül 19:00:00 - Vanoli MS Dinamo Sassari
21 Eylül 18:30:00 - Porto II MS Sampaense
21 Eylül 18:15:00 - BC Lietkabelis MS KK Prienai
21 Eylül 17:30:00 - PAOK BC MS Ohrid
21 Eylül 17:00:00 - Neptunas MS BC Juventus
21 Eylül 17:00:00 - Rytas Vilnius MS Pieno Pasvalys
21 Eylül 17:00:00 - Angels K MS Marburg
21 Eylül 16:45:00 - MBA Moskva MS D.Kursk (K)
21 Eylül 16:45:00 - Fenerbahçe MS Olimpia Milano
21 Eylül 14:30:00 - Saarlouis MS Stars Keltern
21 Eylül 14:00:00 - Spartak (K) MS Nadezhda Orenb
21 Eylül 14:00:00 - BK Dnipro MS K. Yuzhny
21 Eylül 14:00:00 - Prometei MS Zaporizhya
21 Eylül 13:45:00 - Meralco Bolts MS Hotshots
21 Eylül 13:30:00 - Piestanske MS Ostrava
21 Eylül 13:00:00 - Lulea U20 MS BA Tallinn Kalev U20
21 Eylül 12:30:00 - Tokyo MS Earthfriends
21 Eylül 12:30:00 - Adelaide 36ers MS Bullets
21 Eylül 12:00:00 - Kagawa MS Oita Heat Devils
21 Eylül 12:00:00 - Shakhty MS Yunost
21 Eylül 12:00:00 - Heidelberg MS Veilchen (K)
21 Eylül 11:45:00 - BK Kharkivski Sokoli MS MBK Mykolaiv
21 Eylül 11:40:00 - London Elite Under 20 MS Helsinki
21 Eylül 11:40:00 - Ventspils U20 MS BC Tsmoki-Minsk Under 20
21 Eylül 11:30:00 - Phoenix MS NLEX RW
21 Eylül 11:00:00 - Nishinomiya MS Bambitious Nara
21 Eylül 10:20:00 - Myerscough MS Keila KK
21 Eylül 10:20:00 - Saint Petersburg State University Under 20 MS Sandvika BBK Under 20
21 Eylül 09:00:00 - Riga U20 MS Tallinn U20
21 Eylül 09:00:00 - Valmieras U20 MS Liepaja U20
21 Eylül 02:30:00 - Pinheiros U19 MS Paulistano U19
21 Eylül 02:00:00 - Sao Jose U19 MS Franca U19
reklam
bahis